Moderatorja jone shume e njohur Arbana Osmani, gjithmone eshte shume aktive ne rrjetet sociale.

Ajo publikon shume shpesh foto apo vidjo nga jeta e saj e perditshme por personazhi i saj kryesor eshte djali i vogel Joni.

Ne ditet e para te Janarit, Arbana duket se po i kalon me te birin dhe fotoja qe ka publikuar ajo ishte me Jonin duke e puthur ne faqe.

Ky ishte gjesti me i bukur qe ia ndricuar diten Arbanes, e cila krahas fotos shkruan “Zot faleminderit cdo dite”