Juristja e njohur për publikun shqiptar Eni Çobani ka marrë një vendim të rëndësishëm për veten. Ajo ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku tregon se këtë herë e ka marrë seriozisht dobësimin.

‘E vështirë por jo e pamundur’ ka shkruar ajo krah fotos ku duket teksa stërvitet.

Ndaj duhet durim dhe pune cdo femer te kujdeset per trupin e saj.

Ne i urojme sukese Eni Cobanit dhe dite te bukura ne familjen e saj.