Nje nga personazhet me te perfolur te 2020 megjithese ky muaj sa po ka nisur te gjitha portalet po merrem me zogun e tirones dhe se si ndihen ai brenda te 313.

Ai thote se ka 5 jave dhe ndihet ndryshe te gjithe me shikojne mua dhe kujdesn per mua pasi gjendja ime nuk eshte dhe aq e mire.

Ne fakt ai nuk ndjehet i frikesuar biles me sjellin dhe cokollata.

Biles kam dhe plot miq qe shoqerohem jam nje vip dhe te gjithe me respektojne.

Ndihem shume mire te 313 biles jam i kenaqur jam ene katin e 3 ku aty jane njerez te mire dhe te qete.

Ata jane me nga 2 metra dhe me therasin o Zemra ime.