Nje zjarrfikes eshte ftuar ne emisionin Historia Ime ne Tv Klan.

Arben Cara thote se nje familje ishin njerezit e mi.Dhe e kam pasur shume te veshtire.

Ai thote:“Kjo ka qenë situata qe se kam pritur. Dje vetëm në Thumanë kemi nxjerrë rreth 6-7 njerez. Pra 5 persona kanë qenë të familjes sonë, familjes Cara dhe dy të tjerë persona të familjeve të tjera.

Të gjithë këta persona kanë kaluar në duart tona, të gjithë pa dyshim.

Ishte nje situate qe nuk e kisha menduar kurre.

Per me shume shikoni video.