Pas historise se Jonida Maliqit me Flor Mumajezin ne France dyshja Jonida Romeo u nda por nje lidhje e re mund te jete midis Romeos dhe Xheisara

Ajo ka qenë e ftuar në “Semafor shoë”, në RTSH ku ka bërë një deklaratë të papritur per te.

Ja cfare thote Xheisara:

Xheisara: Unë nuk është se kam pasur një problem me Jonida Maliqein, por që ishte një gjë që më shërbeu për mirë.

Moderatorja: Xheisara, Jonida u shpreh se unë nuk bëj kompromise, për çfarë e kishte?

Xheisara: Unë s’i kam kërkuar ndonjëherë kompromis me thënë të drejtën. Për ata njerëz që më njohin dhe që realisht kanë kontakte me mua, jashtë skenës, jashtë televizionit, e dinë shumë mirë që jam nga ata persona që nuk bëj kurrë lëpirësen. Unë nuk bëj kompromise të tilla, që unë të jem në një kompeticion si pasojë e shoqërisë tonë. Kur jam në punë jam në punë.

Xheisara: Ja kisha ngacmuar Romeon?! Po ndoshta dhe ja kam ngacmuar, nuk kam dashur. Por ndoshta më ka ngacmuar dhe Romeo mua. Është bërë shumë serioze kjo pjesa e Romeos.

Tani le te presim se cdo te thote Romeo?

Shkeputur nga shkodranews