Nje nga moderatoret me te mire te Top Channel mesohet se pse eshte larguar nga emiosioni Shtepia Jone.

Ai eshte konfliktuar me drejtorin e TCH Ben Blushi.

Ne emisionin Thumb ai ka treguar se donte me shume klikime ne emisionin e tij dhe ishte shume i pakenaqur me drejtimin e emisionit.

Pas ketij problemi ai merr vendimin te largohet nga TCH bashke me bashkeshorten e tij.

Ai po punon per nje projekt te ri ne Ora News dhe seshpejti do ta shikojme aty.