Xhemi Shehu eshte nje nga moderatoret me te mira te ekranit shqiptar.Por ajo sot ka pasur ditelindjen dhe ajo mbush 37 vjec.

Moderatorja e ka zbuluar vetë moshën me një postim në Instagram ku e quan 37-ën numër me fat.

Ne fakt 37 vjec eshte mosha me e bukur dhe kulmi i jetes.

Ajo eshte nene e dy femije.

I urojme Xhemit dite te bukura dhe plot suksese ne jeten artistike.