Rudina Dembacaj ka qene ne qender te vemdjes gjate gjithe ketyre muajve per divorcin e saj dhe per lidhjen e re me ish deputetin.

Ajo tregon se ndarja ishte e veshtire sepse ishte vajza ne mes por problemi tjeter eshte se ajo e do shume Markun dhe ka rene ne dashuri me te.

Un po planifikoj te martohem dhe te bejme se bashku nje femije.

Ndersa sa per komentet nuk me interesojne fare ato kame jeten time dhe ne instagram i kam bllokuar komentet.

Vajza Viktoria eshte shume mire.Mora një ndihmë të specializuar nga psikolog. Viktoria nuk ka ndjerë asnjë ditë të vështirë. Festa e ditëlindjes shkoi jashtëzakonisht mirë. Ka një baba të mrekullueshëm dhe për mua do të jetë gjithmonë babai i Viktorias. Kjo jam unë Rudina nuk mund të ndryshoj në asnjë lloj situate.

Njoha një person të mrekullueshëm për mua, ne ndihemi aq mirë për njëri-tjetrin sa që s’kam pse ta fsheh këtë gjë. Nuk është vështirë të njihen dy veriorë. Njiheshim prej kohësh.

Me Markun jame duke shijuar dashurinë dhe sigurisht që do të martohemi. Marku është verior dhe te ai kam gjetur të gjitha vetitë e burrit që ka babi tim. Më pëlqen totalisht çfarë të them unë, jam kokë e këmbë. Patjetër që do të martohemi.

Do ti bësh motër ose vëlla Viktorias?

Po, do ta krym edhe këtë punë.