Sot, Olsi eshte ftuar ne Top Channel teksa ishte i ftuar në emisionin “Shqipëria live”, mes fjalesh Olsi rrëfeu se e donte shume bashkëshorten e tij.

I pyetur se si e mendon jetën pa Rezartën, Olsi tha se e donte shumë dhe se nuk mund ta hárronte.Kish shume kohe bashke dhe ata ishin nje cift shume i bukur.

Ai thote:“Atë e kam dashur shumë shumë. Por përkohësisht do të qëndroj këtu”, u shpreh Olsi.Pasi keto jane nga ditet me te veshtira ne jeten e tij.

Dhe ai thote se ne dhomen qe ndodhi ngjarja nuk fle me biles as prinderit nuk duan qe te fle me aty.

Video