Pasi dyshja Grabocka Vejsiu pasi perfunduan festivalin ne RTSH plasen dhe polemikat drejt tyre per vituesen e cmimit te dyte pasi Elvana donte cimin e pare.

Por pas ketyre akuzave nje akuze tjeter vjen dhe nga ish-banori i Big Brother, Valer Kolnikaj me anë të një postimi në rrjetin e tij social kë bërë me dije se çifti fitues i “Dance whith me” ka qënë Era Rusi dhe Flor Agalliu.Por kjo eshte nje tjeter problem per Vera Grabocken dhe Alketa Vejsiu.

Ja cfare shkruan Valeri:”Sonte Elvana Gjata do jemi unë dhe Stela tek Dance whith Me. Vendi i parë do i jepet Era Rusit meqë këndoi bukur në festival, edhe pse në kërcim ishte copë-copë hahahahah Flori po.

Meqë mbaruat për një çmim t’ju shëndrisë ylli urime. Në Malësi thonë: Siç e more do e gëzosh. Ne e shijuam pafund çdo moment, çdo kërcim të çdo javë dhe FALEMINDERIT të gjithëve, shijoni finalen e Dance Ëith Me sonte, lërini çmimet ,”-shkruan Valeri.

Tani te presim se cfare do te komentoj Vera dhe Alketa.