Vellai i Rezaretes nuk e pranon versionin qe Olsi tha per motren e tij qe cdo gje ka ardhur si pasoje e mangallit.

Por un nuk e besoj ate version un kam besim tek prokuroria qe te zbardhi ngjarjen dhe se mangalli nuk eshte e vertete.

Vellai i Rezaretes thote se fola me Olsin ne telefon dhe ai me tregoi ngjarjen.Por un se besoj kete verison.Une nuk do ti le rehat duke e paguar ne te njejten monedhe.

Por mjeksia ligjore e ka bere ekpertizen e pare dhe thote qe shkak eshte bere mangalli si pasoje e monoksidit te karbonit.Por pritet dhe nje ekspertize e dyte pas 30 deri 40 dite qe do jape verdiktin final.Ndaj vellai i Rezartes nuk duhet te nxitohet duke perdorur fjale te tilla.

video