Alina Yakupova cilesohet si vazja me e bukur ne bote dhe nje femije teper i mrekullueshem.

Ajo eshte nga moska dhe ka nisur modeling qe kur ishte shume e vogel.

Ne moshen 4 vjece ajo filloi te pozonte dhe tani ajo ka nje numer te madh ndjekesin ne rrjete sociale.

Ajo tani eshte 6 vjece dhe me sy jeshil nje femi i embel dhe plot miresi.

Ajo mer cdo dite mesazhe falenderuese dhe komplimente nga e gjithe bota.

Ajo eshte shume e ndjekur dhe nje nga modelet e se ardhmes.