Femia 2 vjec ndihmon nenen e saj qe te bej punet e shtepis.

Keli eshte 2 vjec dhe e ndihmon nenen e saj kur fut rrobat ne lavatricen e saj.

Eshte postuar video ne rrjetet sociale ku femija ndihmon nenen e saj.Ne video shikohet se si femija fut rrobat ne lavatrice duke ndihmuar nenen e saj.

Prinderit jane te lumtur qe kane nje vajze te tille dhe qe i ndihmon aq shume.

Kote nuk thojne kush ka vazja boten ka.

Per me shume shikoni videon.

I just taught my 13-month-old to do laundry. No big deal :-)This video is being represented by TheLADBible Group. For licensing/usage requests please email licensing@theladbiblegroup.com”

Posted by Rachelle Chapman on Thursday, June 9, 2016