Nje dite ndryshe ishte sot per lojtaret e Partizanit.Nje surprize e kendshme ka ndodhur sot ku ne fush eshte shfaqur portieri Aldo Teqja.

Portieri i Partizanit ka ndjekur nga afer stervitjen dhe mezi pret te bashkohet ekipit per te luajtur me Partiznain.

Shume shpejte ai do behet pjese e ekipit dhe te rinis perseri lojen.