Nje lajme shume i bukur per dy femijet qe shpetuan ne Thumane.

Pas vizites se Edi Rames ne spital ai i premtoi se do ti sillte nje bluze nga sportistet qe ata deshironin.

Dhe Kryeministri e mbajti fjalen duke i takuar te dy femijet me Kristiano Ronaldon dhe portierin e Interit.

Dy fëmijët janë emocionuar teksa kanë marrë bluza nga futbollistët me autografët e tyre.

Dhe kjo ishte nje dite shume e bukur pas asaj qe ndodhi ne Thumane.

Shpresoj qe keta femi te kene dite te bukura dhe plot shendet.

Video.