Disa dite me pare aktorja e humorit dhe tashme moderatorja Rudina Dembacaj doli ne nje emision ku pranoi divorcing nga i shoqe.

Rudina tregoi se Aleksi ka nisur qe ne qershor procedurat e divorcit dhe kjo kohe perkonte me ‘thashethemet’ e mediave roze.

Gjithashtu po ne mediat roze eshte folur qe dje per emrin e personazhit qe thuhet se ka prekur zemren e akotres.

Personazhi ne fjale ishte ish-deputeti dhe njekohesisht biznesmeni i famshem Mark Frroku, mbi te cilin jane hedhur mendimet se ka nje lidhje dashurie me Rudinen.
Moderatorja ka dale online ne vidjot e miqve te saj gjate promovimit te restorantit qe ka hapur dhe gjate pershendetjeve qe beri, mes fjaleve te saj ishte edhe emri i Markut.

“Falenderoj Markun i cili besoi tek mua, eshte i zgjuar qe me besoi”, ka thene ajo.

Kur gazetaret e moren per tapyetur ajo qesh dhe u thote , ‘me vjen te qeshe sepse me keni cmendur me kete lajm se fundmi’.

Por me kete pergjigje Rudina as e konfirmoi e as e mohoi lidhjen e saj me ish-deputetin i cili sa per kujtese ka me shume se 1 vit iv e e me dy femije.

Na mbetet tashme qe te presim nese ne vazhdim Dembacaj do te reagoj ende per lajmet qe kane dale mbi te.