Modelja e njohur kosovare Diellza Kolgeci dhe i shoqi Fisnik Rugova qe nga prilli i ketij viti jane prinder ten je vajze te quajtur Helena.

Qe prej asaj kohe rreth 6 muaj me pare kjo eshte hera e pare qe cifti ka publikur foto te se bijes me portretin e plote.

Vogelushja Helena dallon se ka marre tipare shume te bukura te te dy prinderve dhe ngjan si nje bukuroshe e vertet veshursi balerine.

Diellza ka qene e perqendruar totalisht ndaj te bijes dhe duket se po e shijon shume.