Në 22 tetor, Elia Zaharia dhe Princ Leka u bekuan me një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin e stërgjyshes, Geraldinë.

Ditën e sotme, çifti kanë postuar fotot e para të kartolinës së tyre familjare, duke na prezantuar edhe vogëlushen e tyre.

Ata kanë pozuar me një pemë Krishtlindjesh të zbukuruar në sfond, ndërkohë që gjithë vëmendjen e ka marrë portreti i ëmbël i të voglës, Geraldine.

“Të dashur miq e dashamirës, Familja jonë ju uron nga zemra Gëzuar Krishtlindjen! Qofshi kurdoherë të bekuar! Me shumë emocion këtë vit, kjo festë e ngrohtë na gjen të plotësuar me ëngjëllin tonë të vogël!

Ky vit na solli dhuratën më të bukur në jetë. Urojmë që secili prej jush, paçkah këtyre kohërave kaq sfid uese, të realizojë ëndrrat dhe të gjejë lumturi e harmoni! Nga zemra, Ne të tre…”.