Ndodh dhe kjo si ne asnje vend tjete te botes.

Steve Bruce nga Anglia viziton Kosoven per te pare ndeshjen Kosove Angli.Por i kishte rene kuleta dhe brenda kishte karte krediti dhe 500 paund.

Ai nuk e besonte se do ti gjente portofolin por ka ndodhur ajo qe ai nuk e kishte imagjinuar.

Ai shkrun ne rrjete sociale:“Më ra kuleta në rrugën kryesore në Prishtinë. Një djalosh hyn në lokal dhe ma kthye, pa më marrë asgjë. Sinqerisht, Kosova është e madhe”, shkroi Bruce në llogarinë e tij në Twitter.

Ja qe ka plot njerez te mire dhe nuk e marrin ate qe nuk i takon dhe qe eshte e huaj.

Nje falenderim shkon per Djalin Kosovar.