Nje kamera e fshehte eshte bere nga emisioni Thumb on me dy gazetaret Aulona dhe Fatma kengetares se njohur Rezarta Shkurta.

Gazetari shkon e takon ne zyre Rezarten dhe i thote se ka disa foto te bashkeshortit te saj me dike tjeter.

“Këto foto i dashur mund t’i publikosh sa të kesh qejf”, i tha Rezarta gazetarit Ronaldo Sharka e më pas e përzuri nga zyra e saj.

Më pas Rezarta e mori në telefon Ermalin dhe i tha: “Për sa mund të vish se dua të flasim çik. Hajde se po të pres”

“Të kishin bërë foto. Ermal Hoxha s’je në rregull më duket. Të ka fluturuar tepeleku. Pra ti po shqetësohesh që të ruaj unë imazhin ***”, thotë Rezarta me tone të larta. Vazhdimin e bisedës na mbetet ta mësojmë të dielën në “Thumb on”.

Keshtu mbyllet dhe kjo kamer e fshehte.