Femra me e komentur javet e fundit pas ndarjes me bashkeshortin.

Ato jane cifti me i perfolur i showbizit.

Rudia e pranoi hapur ndarjen ne emisionin wake up dhe qe nga ajo dite cifti eshte beqar.

Si vajze e humorit qe eshte ajo ka publikuar një foto me ish-bashkëshortin në Instastory dhe shkruan, “Aleksi çun beqar”.

Qe keshtu kush do nje mashkull beqare le te shkruaj te profili i Rudines dhe ajo ju lidhe direkt me Aleksin.