Aktori me i famshem ne shqiperi Florian Binaj qe gjithmon na ben te qeshim dhe te na jap caste te bukura.

Ai eshte nje baba shembullor dhe pse jo ta marrim shembull.

Ai ka dy femije te mire dhe te bukur.Vajza e tij e ka emrin Krena.Ai e ka ftuar vajzen te ambientet e punes bashke me miqte e saj.

Dhe keshtu ata kaluan nje dite te bukur.