Nje nga kengetaret me te mira ne bote dhe ne jemi krenar per te qe ajo eshte Shqiptare.

Rita Ora ka postuar nje foto ne rrjetet sociale ku tregon femijrine e saj.

Me floke kacurela dhe e veshur me fustan me katror me ngjyra te kuqe te zeza.

Por ajo sot ka shkelqyer ne tere boten e gjitha bota flet per te dhe e gjithe bota e do ate.

Është mëse normale që artistë të ndryshëm të bëjnë ndryshime dhe transformime me kalimin e viteve. Edhe pse mund të përpiqemi të gjejmë ndonjë ngjashmëri me 27 vjeçaren e famshme sot dhe Rita Orën e vogël para shumë viteve por eshte mjaft e vështirë! Ajo sot mjaft e famshme dhe duket krejt ndryshe!Sepse dhe vitet bejne punen e saj.

Vitet ikin dhe ja kjo eshte jeta por megjithate ne i urojme gjithe te mirat Rites.