Eshte nje nga aktoret me te mira Gokçe Akyildiz është shumë e njohur në Shqipëri ajo eshte shume e dashur dhe te gjithe e duan per shkak te roleve te saj te bukur dhe ajo shkelqen gjithmon.

Por serial lule te vetmuara ka perfunduar dhe aktoret presin pa durim qe ajo te kthehet ne ndonje serial tjeter.

Ajo ka nje plan tjeter per jeten e saj do te hapi biznesin e saj personal dhe te kete nje jete tjeter ndryshe.

Asaj i pelqejne shume cokollatat dhe ka hapur nje lokal ne Stamboll ku ben cokollata.

Lokali i Songylit ndodhet në një nga zonat më të populluara të Stambollit dhe në të kanë shkuar edhe aktore të tjera shumë të njohura. Njëra prej tyre është Neslihan Atagul e cila ka pozuar me Songylin.