Nje nga videot me te bukura eshte bere hit shume e ndjekur ne rrjetet sociale.

Video gazmore ku shikohet vazja 3 vjecare dhe flet ne telefon me nje shoqe imagjinare.

Ajo quhet Daisy Healy dhe eshte nje femije i mrekullueshem.

Eshte bukur ta nisesh diten me te qeshura per me shume shikoni videon.