Dy televizionet me te mira shqiptare Top Channel dhe Tv Klan prej vitesh jane ne gare me njeri tjeterin dhe dhe kush te marr me shume audience shqiptare.

Keshtu ka ndodhe dhe me emisionet Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo me emisionet e tyre të pasdites janë kthyer në moderatoret më të dashura për publikun, por edhe konkurrente për shikueshmërine.

Megjithatë si kurrë më parë ditën e sotme dy moderatoret janë shfaqur të veshura njësoj. Si Rudina, edhe Bieta u shfaqën të veshura me të njëjtin model fustani, por me ngjyra të ndryshme. Madje dy moderatoret kishin përdorur edhe të njëjtat këpucë.A e kane ber kastile a ka qene nje koicidence.

Por ata jane rivale qe te dyja dhe kjo ben qe dhe programete tyre te jene shume te bukura.

Ndersa fustanet jane pothuesje te njejte dhe kepucet te njejta dhe te dyjave i shkojne shume keto veshje.