Nja nga moderatoret me te mira te ekranit Xhemi Shehu e nis 2020 me nje foto shume te bukur.

Ajo eshte shume aktive ne rrjetet sociale ku poston foto te ndryshme por dhe te familjes se saj.

Si e ëma, si e bija: Xhemi prezanton për herë të parë mamanë dhe qenka yll

Moderatorja ka postuar në Instastoryn e saj një selfie me të ëmën, duke e prezantuar atë për herë të parë me publikun.

Ngjashmëria mes tyre është mëse e dukshme, madje mund të themi se duken si binjake. Bjonde të dyja dhe të njëjtat tipare.

Xhemi eshte bukuroshe por dhe e ema qenka njesoj si ajo.

Tani që na prezantoi me të ëmën, e kuptuam kujt i paska ngjarë.