Vitet ikin por femijet rriten.Ish-bashkëshortja e tij, Sadija, nënë e katër fëmijëve, dy nga të cilët me Shkëlzenin, vazhdon të jetojë në Suedi.

Shkelzeni ishte 24 vjec kur eshte lidhur me Sadijen dhe cifti kishte 11 vite diference mes tyre.

Ndersa Sadija ishte 35 vjec dhe me 2 femije nga bashkeshorti i pare.

Por Shkelzeni brenda 2 vitesh beri 2 femije me Sadijen pavaresishte se familja e kundershtonte dhe nuk e donte kete lidhje.

Por disa vite me vone ai njohu Arminen dhe jeta e tij ndryshoj perseri.

RAPORTO
Shkëlzen Berisha pozon me djalin dhe vajzën nga martesa me Sadijen

Kan kaluar 13 vite dhe ai gjendet mes dy dashurish. Nga njëra anë Armina dhe nga ana tjetër dy fëmijët e tij, një djalë dhe një vajzë.

Por ai ka pozuar nje foto me djalin dhe vajzen.