Pas gjithe ato viteve te veshtira per Alvinin ai po kalon ditet me te bukur ta te jetes ne familjen e tij.

Ai poston foto ne rrjete sociale dhe shikohet qe jeta e tij eshte ndryshe nga ajo me pare.

Ekipi italian i vuri nje emer qe e meriton.

Ai eshte kampioni por ne foton qe ka postuar shikohen 2 shqiponjat ne fytyren e tij.Ai falenderoj te gjithe Shqiptaret me kete foto.

Ne i urojme Alvinit jete te lumtur.