Moderatorja jone e njohur Rudina Magjistarigjithmone ka dashur ta mbaje private familjen e daj.

Shume rralle Rudinen e sheh teksa poston foto me te bijen edhe pse kesaj here ka si qellim te pershendesi ndjekesit e saj.

Vajza e saj Mia duket e maskuar me dorashka ne duar por nuk ka ngurruar ti shfaqi te emes nje zemer me duart e saj.

Ndersa Rudina sghkruan perkrah fotos se zemra e Mias ishte nisur per te dhe ajo ka deshire ta ndaje me fansat e saj.

“Kjo zemra ishte per mua dhe une po e ndaj me ju ❤️???? #mialuleqingji #mysweetbaby #skiday #alpes #switzerland”, shkruan Rudina Magjistari