Diten e djeshme ne emisionin ‘E Diell’ ishte i ftuar ish deputeti i PD-se Ervin Salianjiku foli per jeten e tij personale dhe per personin qe i ka rrembyer zemren, por u kujdes te mos ia tregonte emrin asj.

Gjate emisionit e pyeten se cila nga personazhet e showbiz-it ia heq trurin.

Ndersa ai tha se i ka ikur nje here mendja e nuk mendon se iken me!

Keshtu Ervini la te kuptonte se ai eshte ne nje lidhje por hezitoi te beje publike emrin e vajzes.