Divorci i Rudines dhe lidhja e saj e re me Mark Frokun pati shume reagime nga komentuesit.

Moderatorja postoi diten e djeshme nje status ne profilin e saj dhe komentet ishin te ndryshme.

Dhe pas postimit ne portale shume komente u versulen drejt lidhjes.

Por nje koment ishte epik dhe i vleresuar nga komentuesit.

Një nga komentet që spikat është edhe ai i një ndjekësi i cili uron që ky të jetë i fundit dhe i vërteti për moderatoren.

Ai shkruan:

Ishalla i fundit e i vërteti!”

Moderatorja e ka marrë me sportivitet komentin e ndjekësit, duke ja kthyer me një emoji duke qeshur.