Rudina Dembacaj, në fillim të këtij viti, prezantoi lidhjen e saj të re me ish-deputetin Mark Frroku dhe ata jane shume te lumtur bashke dhe jeta e tyre ka ndryshuar.

Së fundmi çifti kanë nisur pushimet e para së bashku dhe kanë zgjedhur të shkojnë në Venecia të Italisë.

Mirëpo, pas këtyre fotove, vëmendje ka tërhequr edhe postimi i fundit në Instagram, i ish-bashkëshortit të Rudinës, Aleksandër Varfajt.

Ai ka publikuar në storyn e tij një foto te cuditshme

Nuk e dimë nëse kjo foto ka lidhje me romancën e re të ish-gruas së tij, por lë vend për hamëndsime.