Ne 2019 jeta e Rudines mori nje kthese tjeter pasi beri divorcin ajo u lidh me nje tjeter.

Pasi pranoi publikisht ndarjen nga Aleksi ish burrine pare te saj, Rudina mbrëmjen e djeshme konfirmoi lidhjen e re me ish-deputetin Mark Frroku, lidhje e cila prej kohësh përflitej në media.

Por aktorja publikoi tre foto krah Frrokut dhe shkruante: “E di qe e donit te gjithe, por e kam per vete…ekskluziven.

Per te gjithe ju dashamires dhe jo, e dua si partner ne jete dhe ne biznes… Vit te mbare, me shume dashuri Mark dhe Rudi!”

Por ja cfare shkruan ish bashkeorti i saj Aleksi.

Ai ka postuar nje foto ku mendohet se ka lidhje me ish gruan e tij te pare.

Alesksi postoi:”Një ditë do them le të shkojë gjithçka në djall dhe do lë djajtë ta luajnë lojën”.

Por jeta keshtu e ka mund te ndodhin ngjarje qe ti as qe e ke menduar me pare.