Kengetarja e famshme Rovena Dilo, se fundmi ka bërë një postim në Instagram dhe shkruan se dimri ka ardhur, ndërsa ajo ka pozuar me një palë syze dielli.

Por nder te tjerat, te terheqin vemendjen reagimet e shumta dhe disa të çuditshme të fansave.

Spikat reagimi disi fyes ose ndoshta i bere me qellim komplimenti, i një fansi që ka shkuar, “qorre, por prapë e bukur”, qe gjithsesi duket se nuk është kuptuar mirë.

“Bella mafia”, e ka komplimentuar një tjetër fans i saj, kurse dikush tjeter e pyet se “çfarë po shikon andej?”.

Ndërkohë që, të shumtë janë dashamirësit që i kanë bërë komplimente dhe e kanë përgëzuar per pamjen e saj.