Kengetarja Anila Mimani ka qene nje nga kengetaret me zerin me te bukur.

Por ajo ka braktisur skenen dhe muziken.

Ajo ka qene ne ftuar ne emisionin Why not.

Kenget e saje kane qene hite per vite me radhe.

Por ajo ka nje luk te cudtishem duke prer floket.Ajo
eshte shprehur ne emision se:”Tani jam në një periudhë depresioni se kam prerë baluken dhe jam shumë keq.”