Dita e sotme ishte me reshje te lehta shiu dhe kjo ishte e diela e fundit e janarit ku pritet te bien me shume temperaturat.

Kjo jave ishte e vranet dhe keshtu pritet te jete dhe java ne vazhdim ku reshtjet e shiut mund te jene me shume te pranishme gjate dites.

E hena pritet te jete me vranesira dhe me reshje shiu dhe gjate gjithe javes moti do jete i pa qendrueshem.

Temperaturat do te jene ne minus 6 grade ne mnegjes dhe ne mesdite deri ne 15 grade.

Ndaj ju urojme jave te mbare.