Sot ka ditelindjen kengetarja Rezarta Shkurta por ajo ka marre surprizen me te bukur.

Vajza e saj Hera i ka bere dhurate nje buqete me lule qe ne menegjes.

Dhe me pas ajo i jep dhe kartolinen kur shkruante Mami gezuar ditelindjen.

“Bebes time nuk iu durua deri nesër. Me shkrimin e dorës së vockël nuk paska dhuratë më të shtrenjtë”.

Dhe ne i urojme dite te bukura dhe plot shendet.