Alketa Vejsiu qe prej disa ditesh per moderatoret Xhemi Shehu dhe motrat simpatike Vjollca ka shkaktuar reagime te ndryshme ne media sociale.

Ne te dyja postimet e saj ne instagram, dukej sikur ajo po u kunderpergjigjej ironizimeve qe si Xhemi edhe Marina i ben asaj per Festivalin e Kenges.

Por tanime ne kete debat eshte perfshire edhe nje tjeter figure e dashur e ekranit.

Aktori i Portokallise Rezart Veleshnja sot ka bere nje postimin ne Instastory me nje foto te vjeter te Alketes duke dale pak a shume ne mbrojtje te Xhemit e Motrave Vjollca.

Alketa Vejsiu bio! Une them se edhe Eminem doe e kishte zili Alketn me te foluren e saj 320 km/ore ne ore dhe do ishte ne fakt krenar te bashkepunonte me te”, shkruan Rezarti.