Rikthehen reshjet e shiut dhe kjo jave do te jete me vranesira dhe me reshje shiu.

Por reshje me intesitet te larte do te jene ne veri te vendit.

Megjithese ditet e para te javes do te jene me reshje shiu ndersa nga dita premte pritet qe moti te qetesohet.

Më poshtë po ju sjellim edhe një tabelë ku shikohet se si do të jenë temperaturat për pesë ditët në vijim.