Kryeministri Rama ka qen i pranishem ne Roskovec per te inaguruar nje qender shendetsore.

Ai eshte shoqeruar nga ministria Ogerta Manastiriliu dhe takon femijet brenda ne qender.

Por nje i vogel ngjan me Ramen dhe kjo e ka bere ate qe te afrohet dhe perkedhel ate.

“O qeros, jemi qeros të dy!”- shprehet kryeministri teksa i vogli fillon t’i prekë mjekrën.

“Mjekra e,”- shton më tej Rama.

Kjo video eshte postuar ne profilin e Kryeministrit per te gjithe ndjekesit e tij.

video