Nje nga aktoret me te bukura dhe te mira shqiptae Raimonda Bulku ishte ftuar ne emisionin “Shqipëria LIVE”.

Ajo e ka konsideruar “Xhodën” si një nga ata miq të mirë e të matur të saj prej shume vitesh ata kane luajtur bashke ne shume filma dhe ishte nje humbje e madhe per artin shqiptar

Gazetarja Sidorela GjoniE pyeti Raimondet se cili mund të kishte qenë pengu i vertete i Xhevdet Ferrit

Raimonda ka thene:“Ishte një familje jashtëzakonisht e realizuar. Vetëm disa muaj përjetoi momentet më të lumtura të të qenurit gjysh. Them se ky do të ishte meraku i tij, ta kishte parë më shumë mbesën e vogël,”

Ne fakte per cdo prind kur arrin te behet gjysh rritja e niperve dhe mbesave eshte nje nga kenaqesite me te bukura qe ata perjetojne.