Alvini vjen del nga kampi dhe niset nga Libani drejte Romes.

Dhe ky ka qene nje lajme shume i bukur per te gjithe shqiptaret.

Gazeta Republika ka postuar pamje nga eskorta e Alvinit duke kaluar kufirin mes Sirise dhe Libanit.

Nje lajm i mire per te gjite.Me ne fund Alvini do te jete me babain e tij.Nje mrekulli pas gjithe ato kohe te veshtira qe kishte kaluar.

Per me shume shikoni videon