Presidenti yne Ilir Meta, gjate nates se nderrimit te viteve ka ndare me ndjekesit e tij ne rrjetet sociale disa caste te bukura nga atmosfera ne familjen e tij.

Ai perkrah fotove shkruante: “Gëzuar e mbarësi në cdo vatër shqiptare”.

Ne foto ka dale me babain e tij, bashkëshorten Monika Kryemadhi dhe tre fëmijët, Bora, Besarti dhe Era.

Gjithashtu ka edhe nje tjeter foto me familjen e gjere.