Xhensila Myrtezaj viziton Parisin ku ben dhe videoklipin e ri ne Paris.

Ajo ka postuar foto nga xhirimet dhe e ku shfaqete veshur me te kuqe dhe nje berete.

Pasi ajo postoj foton kishte shume komente por komenti me i bukur eshte ai i bashkeshortit te saj Besit.

Ku shkruan:”Si ke dale me kte berreten si me qene tu imitu forcat komando”.

Por Xhensila ia kthen:”Legjende u be e shkreta berret.
Nga ty se prisja mos ma luaj.