3 vjet iu deshen Rudines qe te mbyllte nje histori dashurie dhe martesen e saj te lumtur.

Rudina eshte nje nene e perkushtuar ndaj vajzes se saj po dhe karrieres.Por dhe nena ime eshte shume e mire sepse vjen nga Lezha dhe me ndihmon jashte mase.

Viktoria eshte gjeja me e shtrenjte e jetes time.Ajo me jep buzeqeshje edhe nese jame e merzitur.Ajo me mrekullon.

Por tashke Rudia i eshte perkushtuar karrieres dhe lokalit te saj.Ajo eshte pyetur dhe per lidhjen e saj te re me Markun por ajo nuk ka dhene detaje rreth kesaj historie duke thene:“Më keni çmendur me këtë pyetje”.

Le ti urojme Rudines jete te lumtur dhe sa me shume humor.