Dyshja e njohur e showbizit, Romeo dhe Jonida u ndan dhe tani jane ne kerkim te nje lidhje te re pas videos qe u publikua mes Jonides dhe Flori Mumajezit
historia more nje rrjedhe tjeter.

Jonida deklaron se tani eshte beqare dhe ka nje jete te re.

Pas ndarjes së tyre, “Panorma Plus” shkruan se Romeo ka nisur një lidhje të re me moderatoren dhe blogeren Sara Kolami.

Dyshja janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe kështu kanë nisur aludimet për një romancë të mundshme.

Gjithsesi këto mbeten thjesht aludime, përderisa lajmi ende nuk është konfirmuar nga Romeo dhe Sara.