Mesazhi i bukur qe merre Marsida Qatja.

Ajo ka publiuar nje foto kur shikohen fjale zemre ku ja ka derguar nje person.

Ja cfare shkruhet ne mesazh.

“Nëse mendon se më do, merr pasaportat dhe të pres në takim, po pres dhe letra nga ty, të më shkruash për të gjitha, për dashuri dhe për situatën, të vërteta. Jeta pa ty do ishte e kotë. Unë të dua shumë dashuria ime. Le të gaboj në ndjenjën time, por ti je fryma ime,”– shkruhet në mesazhin e publikuar nga pronarja e Dubleksit.

A do te largohet tani Marsida me kete histori te re?