Keto dite qe po kalojne, Jonida dhe Romeo kane qene ne qender te vemendjes ne mediat online.

Per kete dyshe eshte komentuar shume ne rrjete sociale edhe per shkak te thashethemeve te ndarjes se tyre.

Por disa dite me pare ka folur ne nje emision vete Joida dhe aty ka theksuar se eshte nje femer beqare dhe e ka lene te kuptohet ndarjen nga Romeo.

“Unë jam një femër beqare, kur dua, dua fort dhe nuk kam turp ta shfaq atë, jam një femër që kam moral. Ndaj vendos shumë herë të iki nga ky vend, sepse këtu të mungon qetësia e privatësia, njerëzit xhirojnë me telefon e i dërgojnë nëpër redaksi. Nuk e kuptoj çfarë ka të jashtëzakonshme, por këta individë nuk marrin as para, thjesht mbushin shpirtin e tyre bosh”, u shpreh Jonida.

E me sa duket dyshja ka publikuar foto nga pushimet, e secili fotot e vetat por jo bashke.

Romeo ka postuar foto me vendndodhje ne Bullgari ku eshte bashke me nje shok te tij.

Ndersa Jonida ka dale ne nje postim ku ka qene e shoqeruar me Rovena Dilon, Eraldo Rexhon dhe Rozana Radin ne Greqi.