Aktorja e humorit dhe moderatorja e njohur, tashme pak kohe pas divorcit, eshte shfaqur ne nje foto familjare me isha bashkeshortin dhe vajzen e saj.

Ne postimin e saj ne instagram Rudina i ka bere nje dedikim teper te bukur se bijes e cila mbushi 3 vjec.

Nder shume fjale prekese ajo i premton vajzes se ne kete jete e vetmja gje qe nuk do t`i mungoje kurre asaj eshte dashuria.

“Viktorja, e bukura jone! Sot ti ben 3 vjeç, 3 vite drite e lumturi per ne. I lutemi Zotit te jemi gjithmone prane teje, vetem per te te pare te rritesh e lumtur. Nga gjithe gjerat e kesaj bote e vetmja gje qe nuk do te mungoje kurre eshte dashuria. Te duam shume!!!”, shkruan ajo.

Moderatorja e ka thënë shpesh herë në intervistat e saj se ajo dhe ish burri i saj Aleksi do i gjenden gjithnjë pranë vajzës së tyre Viktoria.

Keshtu megjithese ajo ende nuk e ka konfirmuar, mediat kanë shkruar per te se eshte ne nje lidhje te ngushte me ish deputetin Mark Frroku.